Login Layout 2

  نحوه استفاده از سیستم

  امتیاز کاربران

  ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  وب سایت آموزش مجازی آموزان به نحوی طراحی شده که کارکرد با آن بسیار ساده بوده و دانشجویان شرکت کننده در دوره های آموزشی بتوانند به سرعت به دروس، آزمون ها و نتایج دسترسی داشته باشند.

  اولین گام در آموزان ثبت نام در سایت است. شما از طریق "منو دانشجویان" وارد بخش " ثبت نام دانشجویان" شده و مشخصات خود را در این بخش به دقت وارد نمایید.

   برای این کار از منو دانشجویان بر روی گزینه ثبت نام دانشجویان کلیک کنید.

  آموزش ثبت نام در آموزان

  در این مرحله بر روی گزینه " عضویت به عنوان دانشجو " کلیک کنید:

  در صفحه بعدی اطلاعات درخواستی را به دقت وارد نمایید:

  در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی آپلود تصویر، تصویر پرسنلی خود را در سیستم آموزان ثبت نمایید. 

  پس از تکمیل اطلاعات بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری کلیک کرده تا پس از ایجاد حساب کاربری سیستم شما را به صفحه پروفایل هدایت نماید.

  در این صفحه شما اطلاعات کاربری خود را مشاهده خواهید نمود. همچنین اطلاعاتی نظیر سفارشات ثبت شده توسط شما، اطلاعات دوره های شما، آزمون های شما و گواهینامه های صادر شده برای شما در این بخش قابل دسترسی خواهد بود.

   

  بعد از تکمیل اطلاعات پروفایل می توانید با استفاده از منو "مشاهده دوره ها" وارد لیست دوره های در حال برگزاری آموزان شوید.

  در این بخش دوره ها به دسته های مشخصی تقسیم بندی شده اند که می توانید بر طبق نیاز خود به هر دسته از دروس مراجعه داشته باشید.

  برای مثال ما وارد بخش بیوانفورماتیک می شویم :

  بخش بیوانفورماتیک وب سایت آموزان

  و پس از ورود به این بخش بر روی دوره بیوانفورماتیک مقدماتی کلیک می کنیم

  دوره بیوانفورماتیک مقدماتی

  در صفحه اصلی دوره مشخصات کلی دوره و لیست دروس آن برای شما قابل مشاهده است

  صفحه اصلی دوره بیوانفورماتیک مقدماتی

  در صفحه اصلی دوره علاوه بر لیست مطالب دوره می توانید طول دوره، درجه سختی آن و اطلاعات مدرس را مشاهده نمایید.

  با کلیک بر روی تب "توضیح" توضیح مختصر دوره را مشاهده کرده و در تب "قیمت" پلان های قیمتی مرتبط با دوره را مشاهده می نمایید. همچنین در بخش اساتید می توانید بیوگرافی مختصر اساتید ارائه کننده آن دوره را ملاحظه نمایید.

  برخی از دروس برای گروه های خاص رایگان یا با تخفیف ویژه هستند که این تخفیف ها در زیر بنر دوره قابل مشاهده است. همانطور که در تصویر ملاحظه می نمایید دوره بیوانفورماتیک برای شرکت کنندگان در دوره مقدمات دوره پژوهش رایگان می باشد.

  با کلیک بر روی گزینه "شرکت در این کلاس" وارد بخش پرداخت خواهید شد:

  بخش پرداخت هزینه کارگاه ها

  در بخش پرداخت میتوانید نوع پرداخت خود را مشخص کرده و با زدن گزینه "ادامه به سمت پرداخت" وارد صفحه بعد شوید. برای فعال سازی آنی دروس لازم است از روش پرداخت الکترونیک استفاده کنید. در این روش با تایید پرداخت الکترونیک دوره به صورت اتوماتیک برای شما فعال خواهد شد.

  در روش واریز به حساب، پس از رویت فیش واریزی توسط واحد مالی اداری، و پس از یک روز کاری دوره شما فعال خواهد شد.

   

  پرداخت الکترونیک هزینه کارگاه آموزشی

  در حال حاضر آموزان پرداخت الکترونیک خود را با درگاه زرین پال انجام می دهد. با انتخاب پرداخت الکترونیک وارد زرین پال شده و با کلیک بر روی "پرداخت" سیستم اطلاعات کارت بانکی شما را دریافت خواهد نمود. لازم به ذکر است امنیت پرداخت توسط شرکت زرین پال که از شرکت های معتبر واسطه بانکی در ایران می باشد تضمین شده است .

  پس از تکمیل پرداخت دوره شما فعال خواهد شد. با مراجعه به منو "سفارشات من" و یا "دروس من" می توانید دوره خریداری شده را مشاهده نمایید.

   

   

   

   

  با کلیک بر روی نام دوره وارد دوره می شوید.

  لازم به ذکر است پس از هر بار ورود به سایت میتوانید از طریق این منو و یا منو اصلی دوره ها به دوره خریداری شده مراجعه نموده و درس های خود را مطالعه نمایید.

   

   

  با کلیک بر روی نام دوره وارد دوره می شوید. حال میتوانی بر روی اولین درس کلیک کنید و درس خود را آغاز نمایید. دروس می توانند به صورت تصویر و یا فیلم بوده و یا فایل خاصی را به شما ارائه نمایند.  اما بیشتر درس های آموزان به صورت فیلم های آموزشی ارائه می شوند.

  در تهیه فیلم ها سعی شده توازن بین کیفیت و حجم فیلم رعایت شود تا شما علاوه بر دریافت کیفیت بالای فیلم، حجم اینترنت چندانی برای مشاهده دروس مصرف نکنید.

   

   

   با کلیک بر روی اولین درس به صفحه نمایش محتوی دروس هدایت خواهید شد. در شکل زیر در بخش شماره 1 لیست دروس را مشاهده می کنید که با مطالعه هر درس آن درس به رنگ سبز در خواهد آمد. در بخش دوم دکمه X برای خروج از بخش نمایش دروس و گزینه < برای جمع کردن لیست دروس تعبیه شده است. 

  در بخش شماره 3 دکمه پخش و توقف ویدئو را مشاهده می کنید.

   در بخش پایینی هر درس دکمه NEXT و PREV برای رفتن به درس بعد و یا قبل قابل استفاده است. همچنین می توانید برای پخش هر درس بر روی عنوان آن در لیست دروس کلیک کنید.

   

  برخی از دوره ها دارای آزمون هستند که این آزمون می تواند آزمون پایانی یا کوئیز میان دوره باشد. آزمون ها به صورت سوال های چند گزینه ای تک انتخابی و چند انتخابی، سوالات صحیح غلط و سوالات با جواب های کوتاه و یا تشریحی باشد. هر آزمون دارای زمان بوده و شما برای پاسخگوی وقت محدودی دارید. اما در صورت رد شدن در آزمون میتوانید مجدد در آن آزمون شرکت نمایید.

   

   

  بعد از جواب دادن به سوالات آزمون با زدن گزینه ارسال آزمون شما تصحیح شده و نمره شما به شما اعلام خواهد شد. در مورد سوالات تشریحی جواب شما به مدرس اعلام شده و تا زمان تصحیح مدرس نمره آزمون شما اعلام نخواهد شد.

  شما آزمون های خود را از منو دانشجویان بخش آزمون های من می توانید پیگیری نمایید.

   

   

  در پایان  به این نکته دقت داشته باشید که برای دریافت گواهی پایان دوره برای آن دسته از دروسی که گواهی پایان دوره دارند لازم است کلیه دروس توسط شما مطالعه شده و کلیه کوئیز ها پاسخ داده شوند.

  در هر مرحله از کار در صورت بروز مشکل میتوانید از طریق منو پشتیبانی مشکل خود را پیگیری نمایید.

  امید است آموزان بتواند راهی به سوی علم برای شما ایجاد نماید.

   

  تماس با ما

  آدرس : تهران ، جنت آباد شمالی، نبش بهارستان 19، پلاک 1، واحد 1

  کد پستی: 1478794797

  • ایمیل : info@amouzan.com
  • ساعت کاری : 7.30 صبح - 9.30 شبfacebook
  • شماره تماس : تلفن02128426081 
  • twitter
  • google
  • instagram

  درباره ما

  مرکز آموزش مجازی آموزان، برگزار کننده دوره های کوتاه مدت مجازی و کارگاه های الکترونیکی می باشد. دپارتمان زیست شناسی آموزان برگزار کننده کارگاه های مجازی بیوانفورماتیک، دوره های آموزشی استفاده از نرم افزار های زیست شناسی ملکولی و مهندسی ژنتیک و دوره های تخصصی در کلیه زمینه های زیست شناسی و علوم پایه پزشکی می باشد. شرکت کنندگان در دوره های آموزشی آموزان می توانند علاوه بر محتوی دوره به صورت فیلم، متن و تصویر، فایل های آموزشی و پاورپوینت های دوره را به صورت رایگان دریافت نمایند. ارائه دهندگان دروس در آموزشگاه مجازی آموزان از برجسته ترین اساتید دانشگاه های کشور بوده و در طول دوره مشاوره های آنلاین به شرکت کنندگان دوره ارائه می نمایندو همچنین شرکت کنندگان هر دوره می توانند به صورت روزانه با اساتید خود در ارتباط بوده و پاسخ سوالات و ابهامات مربوط به درس را از اساتید دوره دریافت نمایند. آموزان ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی آماده همکاری با سازمان ها ، ادارات و مراکز آموزشی سراسر کشور می باشد.

  logo-samandehi
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به مرکز آموزش مجازی آموزان. طراحی و اجرا: سعید ضیایی

  Search