Login Layout 2

  درباره ما

  امتیاز کاربران

  ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  توسعه و پیشرفت روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) موجب دگرگونی در بستر آموزش و پیدایش و گسترش محیط جدید مجازی تحت عنوان “محیط چهارم یادگیری ” شده است .رفع محدودیت های فیزیکی،افزایش زمان ،برد و ضریب دسترسی به آموزش دانشگاهی و ارتقای کمی و کیفی آموزش با بهره گیری از فاوا در آموزش منجر به دگرگونی در پذیرش دانشجو و تحول در شیوه ارائه آموزش گردیده است.وجه ممیزه تمامی مراکز و موسسات دانشگاهی در بخش اجرایی آموزش در سه بعد “زمان،مکان و شیوه ارائه آموزش “به دانشجویان است.از همین رو است که سیاستگذاران حوزه آموزش عالی کشور بر قید عبارات “دوره های شبانه” ، “دوره های مکاتبه ای” ، “دوره های نیمه حضوری”و “دوره های مجازی” تاکید دارند.

  آموزش مجازی در همه ابعاد مزبور نسبت به سایر شیوه ها و با عنایت به استاندارد های مربوطه متفاوت است. این نوع آموزش دارای قابلیت دسترسی به دروس از پیش تولید شده در رشته های مربوط در هر زمان و از هر نقطه ی جغرافیایی بدون نیاز به حضور همزمان طرفین فرآیند یاد دهی_یادگیری و عوامل اجرایی آموزش است.
  دوره های آموزشی کوتاه مدت عبارتست از دوره هایی که در یک رشته تخصصی بسیار پرکاربرد و کلیدی بوده و در جهت ارتقاء سطح علمی و فنی دانش آموختگان گام بر میدارند.این اطلاعات کلیدی سهم به سزایی در اشتغال و سطح علمی داشته و بسیار حیاتی می باشد.این دوره ها با رعایت ضوابط و شاخص های استاندارد علمی ارائه شده است.

  از این رو راه اندازی سیستم های آموزش مجازی شروعی است بر ایجاد دسترسی به علوم برای افراد جامعه. البته آموزش علوم کامپیوتری و مباجث تئوری از سالهای گذشته در کشور آغاز گردیده است اما آموزان با حرفی نو و به صورت تخصصی وارد دنیای آموزش مجازی شده است. ما بر آنیم تا به صورت تخصصی علوم مربوط به زیست شناسی و رشته های مربوطه را به صورت مجازی آموزش دهیم. 

  تفاوت آموزش مجازی علوم زیستی با آموزش مجازی در حوزه های رایانه، دشواری تهیه محتوی آموزشی است که تیم آموزان با تجربه سالها کار در زمینه آموزش در سطوح دانشگاهی و با تهیه تجهیزات مربوطه توانایی تهیه فیلم های آموزشی در این زمینه را در خود دیده و با آمیختن مباحث تئوری، عملی و فیلم و تصویر به شما آموزشی را ارائه خواهد کرد که پس از آن بتوانید مستقیما وارد آزمایشگاه شده و پروژه های تحقیقاتی خود را آغاز نمایید.

  از دیگر مزایای آموزان این است که شما در کلاس اساتیدی شرکت خواهید نموده که شاید در دنیای واقعی به سادگی نتوان در کلاس های آموزشی آنها حضور پیدا کرد، اما شما با هزینه اندک در زمان دلخواه و مکان دلخواه می توانید در کلاس اموزشی آنها شرکت کرده و از دوره آموزشی آنها بهره برداری کنید.

  مرکز آموزش مجازی آموزان اولین مرکز تخصصی آموزش مجازی علوم زیست پزشکی بوده و در مرحله اول به صورت تخصصی بر روی کارگاه های آموزشی بیوانفورماتیک، کارگاه طراحی پرایمر و موضوعات مربوطه، کارگاه هاه اصول کلونینگ و کارگاه مجازی کشت سلول تمرکز کرده و به زودی این دوره های اموزشی بر روی وب سایت عرضه خواهد شد. امید است بتوانیم با ارائه دوره های اموزشی مجازی با کیفیت بالا رضایت شرکت کنندگان عزیز را جلب نماییم.

   

  هدف آموزان:

  هدف مرکز آموزش مجازی آموزان، ارائه آموزش های کاملا عملی، مفید در کوتاه ترین زمان، با ساده ترین کلام در کلیه حوزه های علوم زیستی و سایر علوم دانشگاهی، بر اساس استاندارد های آموزش مجازی دنیا، با کمترین هزینه به دانشجویان فارسی زبان سراسر دنیا است.

   

  چشم انداز:

  فرآهم کردن بستری برای آموزش رایگان و ارائه خدمات آموزشی ارزان در سراسر دنیا، رویایی است دستیافتتنی که آموزان آن را محقق می سازد. شناخته شدن آموزان به عنوان برترین و کارآمدترین مؤسسه آموزش مجازی در سطح ملی و بین المللی در کلیه علوم به خصوص علوم زیستی

   

  ارزش های ما:

  ما به آموزش به عنوان یک راه سود آوری نگاه نکرده و بیشتر به عنوان یک زکات علم به آن می نگریم. هدف اصلی ما کیفیت آموزش ما و رضایت دانشجویان از دوره های مجازی ماست و تمام تلاش خود را برای افزایش کیفیت و رضایت شرکت کنندگان در دوره ها قرار خواهیم داد.

   

   

   

   

  تماس با ما

  آدرس : تهران ، جنت آباد شمالی، نبش بهارستان 19، پلاک 1، واحد 1

  کد پستی: 1478794797

  • ایمیل : info@amouzan.com
  • ساعت کاری : 7.30 صبح - 9.30 شبfacebook
  • شماره تماس : تلفن02128426081 
  • twitter
  • google
  • instagram

  درباره ما

  مرکز آموزش مجازی آموزان، برگزار کننده دوره های کوتاه مدت مجازی و کارگاه های الکترونیکی می باشد. دپارتمان زیست شناسی آموزان برگزار کننده کارگاه های مجازی بیوانفورماتیک، دوره های آموزشی استفاده از نرم افزار های زیست شناسی ملکولی و مهندسی ژنتیک و دوره های تخصصی در کلیه زمینه های زیست شناسی و علوم پایه پزشکی می باشد. شرکت کنندگان در دوره های آموزشی آموزان می توانند علاوه بر محتوی دوره به صورت فیلم، متن و تصویر، فایل های آموزشی و پاورپوینت های دوره را به صورت رایگان دریافت نمایند. ارائه دهندگان دروس در آموزشگاه مجازی آموزان از برجسته ترین اساتید دانشگاه های کشور بوده و در طول دوره مشاوره های آنلاین به شرکت کنندگان دوره ارائه می نمایندو همچنین شرکت کنندگان هر دوره می توانند به صورت روزانه با اساتید خود در ارتباط بوده و پاسخ سوالات و ابهامات مربوط به درس را از اساتید دوره دریافت نمایند. آموزان ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی آماده همکاری با سازمان ها ، ادارات و مراکز آموزشی سراسر کشور می باشد.

  logo-samandehi
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به مرکز آموزش مجازی آموزان. طراحی و اجرا: سعید ضیایی

  Search